Regulamin

REGULAMIN SKLEPU BY LUX. PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA KONIECZNIE SIĘ Z NIM ZAPOZNAJ.

UWAGA!!OSOBY ZAMAWIAJACE PRZESYŁKĘ ZA POBRANIEM PROSZĘ O ODBIERANIE PACZEK! NIE ODEBRANIE PACZKI SKUTKOWAĆ BĘDZIE OBCIĄŻENIEM KOSZTAMI ZA PRZESYŁKĘ W OBIE STRONY! PAMIĘTAJ IŻ SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE ZAMAWIASZ Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY! PUNKT TEN BĘDZIE BEZWZGLĘDNIE EGZEKWOWANY!

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT na życzenie klienta.

1. Zamówienia należy składać poprzez sklep internetowy www.bylux.pl. Każde zamówienie musi być zarejestrowane w systemie sprzedaży.

2. Towar wysyłamy z Polski. 

3. Czas wysyłki towaru jest inny dla poszczególnych produktów - TERMIN REALIZACJI JEST OKREŚLONY NA STRONIE DANEGO PRODUKTU. 

4. Czas dostawy to max 48h. Najczęściej jednak kurierzy dostarczają paczki w ciągu 24h od dnia wysyłki.

UWAGA! Nie odpowiadam za opóźnienia w dostarczeniu przesyłki. Opłata za przesyłkę nie jest moim zarobkiem a przewoźnika. 

5. Na przelew czekam 3 dni po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane. 

6. Na poinformowanie sprzedawcy o zwrocie klient ma 3 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar musi być odesłany i DOSTARCZONY w ciągu 14 dni do sprzedawcy. Po upływie tego czasu zwrot nie będzie uznany.

7. Koszt przesyłki na wymianę pokrywa Kupujący.

8. Towar zwracany nie może posiadać żadnych śladów użytkowania tj. zabrudzeń, zapachów perfum i innych zapachów, siersci itp. Musi posiadać komplet metek. W innym wypadku roszcze sobie prawo do odesłania towaru na koszt Klienta.

9. Do odsylanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz wraz z paragonem. 

10. Zwrot pieniędzy na konto Klienta w ciągu 14 dni.

11. NAJSZYBSZY KONTAKT PRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NA FACEBOOKU.